Hakkımızda

Newarc firması olarak 45 yıllık üretim tecrübemizle banyo ve mutfak armatürlerini gerçek anlamda çevreyi ve sağlığımızı düşünerek üretiyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendi bünyemizde uyguladığımız kalite programımızla ürettiğimiz NEWARC markalı armatürleri yurtiçinde ve yurtdışında sektör profesyonellerince ilgi ile karşılanıyor. 15 yıldır katıldığımız fuarlarda, NEWARC markasıyla sunduğumuz ürünlerimizin takdir görmesi bizim için iyi ve doğru işler yaptığımızın en önemli göstergesi.

NEWARC markasına yaptığımız yeni yatırımlar doğrultusunda armatür portföyümüzü güçlendirmenin yanı sıra; vitrifiye ürün grubumuzu da portföye katmanın gururunu yaşıyoruz. 

Vitrifiye ve Armatür ürünlerimizde başta ” Ortadoğu ve Balkan ” ülkeleri olmak üzere 30’un üstünde Ülkeye ihracat yapmaktayız.

Armatür Grubumuzda olduğu gibi vitrifiye grubu ürünlerimizde de estetiği ön planda tutuyoruz. Vitrifiye ürünlerin olmazsa olmazı olan estetik görünüm ile tasarrufu aynı anda sunan üretim ilkemizi devam ettiriyoruz. Kalite bizim için önce üretimde, sonra da satışta kalite demektir. Bu nedenle yurdun dört bir yanına faaliyet gösteren yetkili satıcılarımızı seçerken ve onlarla çalışırken de buna çok dikkat ediyoruz.

Biz markamızı suyun ömrüne göre tasarlayıp üretiyoruz, yeni yatırımlarımızla ve yeni tasarımlarımızla sürekli yenilenmeyi bir kurum kültürü olarak benimsiyor ve bunu markamızın gireceği her bir mekana taşıyoruz.