Menü

TSE Çift Yıldız Ödül Töreni

“ NEWARC ARMATÜRLER ARTIK ÇİFT YILDIZ “

Türkiye’nin önde gelen Armatür ve Vitrifiye üreticilerinden Newarc Armatür A.Ş. Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen TSE çift yıldız belgesini almaya hak kazandı. TSE Gebze kampüsünde düzenlenen belge takdim töreninde TSE Marmara Bölge Koordinatörü Sn. Hüseyin TAŞAN yaptığı konuşmada gerek firmada ve gerekse ürünlerde yapılan inceleme ve testler sonucunda Newarc Armatürlerin üstün kalite ve hizmet sunmasından dolayı TSE çift yıldızı hak kazandığını bildirdi.

Sıhhi Tesisat Armatürlerinde normal şartların ve dayanımların 10 katı zorlukda yapılan Çift Yıldız deneyleri sonucu sektörde çok az firma belge almaya hak kazanıyor. Yaklaşık 1 milyon çevrim yapılan armatürler ömür deneyi sonrası yüksek basınçta sızdrmazlık testine tabi tutuluyor.

Ödül töreninde konuşan Newarc Armatür Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Ziya TUFAN zorlu ve uzun dönemli çalışmanın bu başarıyı getirdiğini ifade etti. Alınan bu belge ile Newarc Armatürlerin kalitelerinin bir kez daha tescillendiğini belirten Ziya Tufan, bu başarının devamı için ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımıza ilk günkü heyecan ve gayretle devam edeceğiz dedi. Bu onuru yaşatan tüm Newarc Armatür çalışanlarına ve mühendislerine teşekkür etti.